Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dół
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1
TEMAT: Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków
Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków 1 Rok, 6 Miesiące temu  
Czy istnieje możliwość modyfikacji lub dodania opcji generowania raportu tak by działka posiadająca łącznie np. 5 użytków występowała w takim raporcie jako 5 odrębnych rekordów a nie tak jak obecnie jeden, w którym użytki wyszczególnione są w jednej komórce jeden pod drugim? Uprościłoby to porównywanie zmian między moją bazą danych a danymi egib.

Tutaj wpisz kod (wynik działania)   
Pamiętaj, że nawet ukryte emotikony działają
Przemek

Reply Quote

Odpowiedź: Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków 1 Rok, 6 Miesiące temu Ocena: 3
Czy ta propozycja związana jest z eksportem raportu i dalszą obróbką w Excelu?

Reply Quote

Odpowiedź: Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków 1 Rok, 6 Miesiące temu  
Dokładnie tak. Pewnie taka funkcja już jest a ja nie wiem jak jej użyć . Potrzebuję możliwości porównywania dwóch arkuszy - jednego z danymi z egib a drugiego z mojej bazy (PGL LP), którą też eksportuję do Excela. Z uwagi na zmiany, które zachodzą np w powierzchni i liczbie użytków w działce.

Przemek

Reply Quote

Odpowiedź: Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków 1 Rok, 6 Miesiące temu Ocena: 3
Zmodyfikowałem tę opcję:

Tworzony jest plik tekstowy w którym kolumny rozdzielone są znakiem tabulacji. Powinien bez problemu importować się do excela.
Tu jest nowy setup do testów.

Reply Quote

Odpowiedź: Modyfikacja raportu Wykaz działek i klasoużytków 1 Rok, 6 Miesiące temu  
Dokładnie TAK
Ale tak jak pisałem w innym temacie wyszukiwanie trochę trwa a to jest testowo tylko jeden powiat a ja mam 6

Przemek

Reply Quote

Przemek

Reply Quote

Idź na górę
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1