Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Korespondencja seryjna i pisma
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dół
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1
TEMAT: Korespondencja seryjna i pisma
Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 0
Czy może być wygenerowanie książki nadawczej na podstawie listy podmiotów do agenerowania kopert?
Pisma można edytować ale jest ograniczona ilość wstawianych pól z bazy danych. Robiąc na różnych powiatach mogłyby wstawiać się dane z danego powiatu, gminy, itp.
Jeżeli przygotuję zawiadomienie, że np. dzielę działkę nr 100 to nie mogę wstawić pola działka bo zaczyta mi działkę dla której przypisany jest dany podmiot a nie moją dzieloną. Mógłbym wpisać, że zapraszam na grunt właściciela działki nr <działka> w związku z wykonywaniem podziału działki nr ... i tu mógłby być numer działki określony wcześniej jak działka będąca przedmiotem pracy lub parę działek.

Tutaj wpisz kod (wynik działania)   
Pamiętaj, że nawet ukryte emotikony działają
Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 3
Co do ksiązki nadawczej to prosiłbym o podeslanie wzoru takiego wydruku na serwis małpa m6.pl.
Z dodawaniem dodatkowych pól musze przemyslec bo na razie nie bardzo ten program sie do tego nadaje.

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu  
GEODA napisał:
Czy może być wygenerowanie książki nadawczej na podstawie listy podmiotów do agenerowania kopert?
Pisma można edytować ale jest ograniczona ilość wstawianych pól z bazy danych. Robiąc na różnych powiatach mogłyby wstawiać się dane z danego powiatu, gminy, itp.
Jeżeli przygotuję zawiadomienie, że np. dzielę działkę nr 100 to nie mogę wstawić pola działka bo zaczyta mi działkę dla której przypisany jest dany podmiot a nie moją dzieloną. Mógłbym wpisać, że zapraszam na grunt właściciela działki nr <działka> w związku z wykonywaniem podziału działki nr ... i tu mógłby być numer działki określony wcześniej jak działka będąca przedmiotem pracy lub parę działek.

Można pokusić się o możliwość wstawiania z książki j.w lub dodać dodatkowe okno w zakładce Osoby . Byłoby to przydatne do np "zawiadomienia o czynnościach..." i nie tylko.

KZibi

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu  
KZibi napisał:
GEODA napisał:

Można pokusić się o możliwość wstawiania z książki j.w lub dodać dodatkowe okno w zakładce Osoby . Byłoby to przydatne do np "zawiadomienia o czynnościach..." i nie tylko.

Poprawka nie dołączyłem drugiego pliku

KZibi

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 0
Jeszcze opcja kiedy właściciel wygenerowany w korespondencji ma dwie działki. Żeby nie wysyłać dwóch pism klikam, żeby nie wpisywał nazwiska drugi raz ale wtedy nie ma przy nazwisku drugiego numeru działki i na piśmie pokazuje się tylko jeden numer.

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 3
GEODA napisał:
Jeszcze opcja kiedy właściciel wygenerowany w korespondencji ma dwie działki. Żeby nie wysyłać dwóch pism klikam, żeby nie wpisywał nazwiska drugi raz ale wtedy nie ma przy nazwisku drugiego numeru działki i na piśmie pokazuje się tylko jeden numer.
Dodane w dzisiejszej aktualizacji

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 8 Miesiące temu  
Można w książce nadawczej zrobić większą kolumnę "numer nadawczy". Naklejka z poczty z numerem ma wymiary 10 mm na 45 mm. Jakby się dał jakieś 13 do 15 mm na 45 do 50 mm. Standardowo na stronie mieści się 10 pozycji.

GEODA

Reply Quote

Odpowiedź: Korespondencja seryjna i pisma 4 Lata, 8 Miesiące temu Ocena: 3
GEODA napisał:
Można w książce nadawczej zrobić większą kolumnę "numer nadawczy". Naklejka z poczty z numerem ma wymiary 10 mm na 45 mm. Jakby się dał jakieś 13 do 15 mm na 45 do 50 mm. Standardowo na stronie mieści się 10 pozycji.
Zmienione w dzisiejszej aktualizacji.

Reply Quote

Idź na górę
Napisz odpowiedź
Napisz nowy temat
Strona: 1